Czas realizacji zamówień

 Firana szyta jest specjalnie dla Ciebie.

 

Wszystkie firany z woalu i firany żakardowe z taśmą marszczącą szyjemy w naszej pracowni po złożeniu zamówienia , czas oczekiwania wynosi przeważnie od 4 do 6 dni roboczych, z wyjątkiem firan w dziale FIRANY GOTOWE które wysyłane są w ciągu 48 godz.

Czas realizacji zależny jest również od ilości zamówionych firan i dostępności materiałów w magazynie. W przypadku zmiany terminu Klient informowany jest drogą mailową.

W okresie przedświątecznym czas ten może wydłużyć się od 8 do 16 dni roboczych, co trzeba wziąć pod uwagę przy składaniu zamówienia.

Okres przedświąteczny jest dla nas bardzo pracowity, dlatego nie przyjmujemy w tym czasie zleceń na firany szyte w innych rozmiarach niż w ofercie sklepowej, jedyne co możemy zapewnić w tym czasie to skrócenie firan na wysokość lub zmienić kolor dodatków.

Okres przedświąteczny w naszej firmie rozpoczyna się od 1 listopada i trwa do świąt Bożego Narodzenia oraz 6 tygodni przed świętami Wielkanocnymi, w tym czasie nie robimy również kalkulacji na indywidualne zamówienia.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl